Už o 68 dní
Už o 68 dní

Info

Slovakia Tech spája každý rok technologických nadšencov, odborníkov, vývojárov, inovátorov a lídrov z celého sveta. Naše poslanie je inšpirovať, vzdelávať a priblížiť najnovšie technologické inovácie a trendy všetkým, ktorí chcú formovať budúcnosť.

3 piliere SlovakiaTech

Prepojenie znalostného trojuholníka

SlovakiaTech predstavuje jedinečnú platformu na Slovensku, ktorá slúži na uľahčenie spolupráce medzi slovenskými firmami, akademickým sektorom a vládnymi inštitúciami, čím otvárame dvere k inovačným príležitostiam a podporujeme inovačno-technologický pokrok v krajine.

Inšpirácia a vzdelávanie pre mladých

Zameriavame sa na motiváciu a vzdelávanie mladých ľudí v technických oblastiach, poskytujeme im prístup k najnovším trendom, technológiám a vedomostiam, ktoré formujú budúcnosť našej spoločnosti.

Prezentácia inovačného potenciálu

Naše podujatie poskytuje priestor na predstavenie inovačného potenciálu slovenských firiem a univerzít. SlovakiaTech je miestom, kde sa stretnete s prelomovými myšlienkami a kde môžete prezentovať svoje inovácie na domácej aj medzinárodnej scéne.

Cieľom podujatia SlovakiaTech je prinášať inovácie a spájať inovačné a technologické zázemie na Slovensku. Snažíme sa vytvoriť účinný trojuholník medzi vládou, firmami a univerzitami.

Juraj Miškov
Zakladateľ a prezident SlovakiaTech Fórum-Expo
Bývalý minister hospodárstva

Predchádzajúce ročníky

Mapa areálu

V hlavnej budove Alfa sú dve multifunkčné hlavné sály, v ktorých prebieha hlavný program s prezentáciami a prednáškami. Samostatnú časť tvorí Galéria v ktorej sa nachádza Expo zóna s interaktívnymi exponátmi. Na poschodí návštevníci nájdu 3. sálu, ktorej hovoríme “Deep Talk Stage” a taktiež workshopové miestnosti so sprievodným programom. 

Užitočné informácie

Registrácia
Prebieha v hlavnej budove Alfa
Parkovanie
K dispozícii je aj podzemné parkovanie

Priestory podujatia

Galéria

Pozrite sa, ako prebiehali minulé ročníky najväčšej technologickej konferecie na Slovensku.

Stage talks

Nestihli ste prednášky všetkých rečníkov? Alebo sa chcete vrátiť k najzaujímavšjím momentom? Pozrite si náš YouTube kanál, na ktorom nájdete všetky prednášky – dokonca aj z minulých rokov.

FAQs

Často kladené otázky.

Registrácia prebieha online prostredníctvom nášho webu v sekcii „Registrácia.“ Stačí vyplniť registračný formulár.

Vstup na podujatie SlovakiaTech Fórum-Expo je ZADARMO. Podmienkou je iba online registrácia.

Záznamy z predchádzajúcich ročníkov nájdete na našom YouTube kanáli SlovakiaTech, kde sú dostupné všetky prednášky a najzaujímavejšie momenty z minulých rokov.

Rečníkov do programu vyberá náš organizačný tím. Ak by ste mali záujem stať sa rečníkom, tak kontaktujte programovú riaditeľku. Kontakty nájdete v sekcii „Kontakt“.

Ak máte záujem o bližšie informácie ohľadom partnerskej spolupráce alebo možnostiach vystavovania, tak kontaktujte výkonnú alebo expo riaditeľku. Kontakty nájdete v sekcii „Kontakt“.

Máte viac otázok?

Neváhajte nás kontaktovať. Radi vám odpovieme na akúkoľvek otázku.